12 Házená Uničov 14 3

Informace a výsledkový servis - házená MHK KARVINÃ

2.body konečně doma!!!

10.04.2012

v dalším kole jsme na domácí palubovce pěivítali souseda z tabulky. Tým Trnávky. Po několika prohrách v ěadě jsme konečně chtěli doma bodovat a získat tak oba body! Navíc soupeě z Trnávky je náš tradiční rival a utkání jsou vždy vypjatá i díky některým provokujícím hráčům, které mají ve svých ěadách (Toms, Ocásek,..)

Do utkání jsme vstoupili v plné síle a s odhodláním zvítězit. Bojovná nálada a chuÅ¥po vítězství byla patrná hned od úvodu a díky dobré obraně a vynikajícím zákrokům Douchy jsme se hned od úvodu ujali vedení.

V průběhu celé první půle jsme si udržovali 3-5 brankový náskok. Do šaten jsme odcházeli za stavu 12:9. V šatně zazněly pokyny trenéra, aÅ¥ se snažíme dál hrát svou hru, pěecházet do rychlého protiútoku. Což se nám v průběhu druhé půle daěilo a skóre narůstalo v náš prospěch. S narůstajícím skóre začal trošku úěadovat hostující hráč Ocásek, který provokoval naše hráče, slovně i zákeěnými zákroky, diskutoval s rozhodčím.

Vše vyvrcholilo 3 minuty pěed koncem kdy za rozhodnutého stavu pěi obranném zákroku úmyslně zasáhl loktem do tváěe našeho klíčového hráče Nikose Floksu. Poté jej začal slovně urážet, že je herec a primadona. Floksa po něm vystartoval s úmyslem si to vyříkat, hostující hráč se začal strkat, ale rozhodčí to pochopili jako útok na Ocáska a udělili Floksovi přímou červenou a Ocáskovi jen 2.minutový trest.

Nebýt tohoto momentu, tak musíme oba pány rozhodčí pochválit za velmi slušný výkon.

»

Vítězná série pokračuje! 2 body z Pěerova! Vítězná série pokračuje! 2 body z Pěerova!

»

»

Novější:

»

Starší:

»

Po vítězství v Rožnově jsme doma zdolali i Vsetín !!! Po vítězství v Rožnově jsme doma zdolali i Vsetín !!!

»

»

Novější:

»

Starší:

»

Po vyrovnaném průběhu jsme nestačili na Napajedla Po vyrovnaném průběhu jsme nestačili na Napajedla